img

Türkiye Hayat ve Emeklilik, The One Awards’ta sektöründe “Yılın İtibarlısı” oldu


Türkiye Hayat ve Emeklilik, Marketing Türkiye’nin, pazar araştırma şirketi Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirdiği İti­bar ve Marka Değer Performans Ölçü­mü araştırmasını baz alarak düzenlediği, The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi.

Bu yıl 8.’si düzenlenen One Awards ödüllerinin kazananları 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmelerin sonucunda belirlendi.  Araştırma sonuçlarına göre yıl içinde itibarını en çok artıran markalar 72 kategoride değerlendirildi. Ödüle layık görülenler 19 Ocak’ta Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.

The ONE Awards’ta Türkiye Hayat ve Emeklilik adına Yılın İtibarlısı ödülünü Türkiye Sigorta Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörü Selda Çamlıbel Özkoyuncu aldı.

Sigorta Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörü Selda Çamlıbel Özkoyuncu, ‘Yılın İtibarlısı’ ödülüyle ilgili şunları söyledi:

“Katılımcılarımızın yarınlarına güvence sunarken, daha yaşanılabilir bir gelecek için Türkiye Hayat Emeklilik katılımcılarının 7/24 yanında yer alıyor, hayatlarının her anında destek sunuyoruz. Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve geleceklerine güvence sunmak amacıyla sürdürdüğümüz iletişim çalışmalarımızın ve atmış olduğumuz adımlarımızın ödüllerle taçlandırılması hepimizi çok gururlandırıyor.”

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.