Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri ödülleri

Aralarında Assan Alüminyum, LG Electronics, Oyak Renault, Toyota Türkiye, McDonald’s, Merck, Netaş, Bosch, Ford Otosan, Arçelik, Vakko gibi dünya çapında firmalarının kurucuları ve üst

Aralarında Assan Alüminyum, LG Electronics, Oyak Renault, Toyota Türkiye, McDonald’s, Merck, Netaş, Bosch, Ford Otosan, Arçelik, Vakko gibi dünya çapında firmalarının kurucuları ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesi dün gece Wyndham Kalamış Otel’de gerçekleşen gala yemeğinde açıklandı.

Açılış konuşmasının Slimstock Türkiye Genel Müdürü Songül Sezer tarafından yapılan ödül gecesinin moderatörlüğünü ise LODER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tanyaş ve LODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan üstlendi.

Slimstock Türkiye Genel Müdürü Songül Sezer, ödüller için her geçen yıl %20 oranla daha fazla şirketin başvuru yaptığını söyledi. Songül Sezer, dijitalleşmenin Tedarik Zinciri içindeki her oyuncu için kaçınılmaz olduğunu belirterek “Katılım yapan tüm şirketlere ve temsilcilerine teşekkür ederiz. “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri listesi” her yıl heyecanla bekleniyor. Artan heyecan Türkiye’de bu anlamda iyi yolda olduğumuzun göstergesi. Şirketler, Tedarik Zinciri alanında yaptığı projeleri paylaşacak pek fazla platform bulamıyordu. SCP Ödülleriyle birlikte bu projeleri tüm Türkiye hatta Dünya basınında duyurmak için heyecanlanıyorlar. Bu durum bizi motive ediyor ve daha fazlasını yapmaya itiyor.” dedi.

Ödül gecesinin onur konuğu olan Deloitte Türkiye Dijital Hizmetler Ortağı Hakan Göl, tecrübe ve bilgi birikimini “Dijitalleşen Dünyada Analitik Tedarik Zinciri Yönetimi” içerikli sunumuyla, katılımcılarla paylaştı. Hakan Göl, teknolojinin sıradanlaşması, dijitalleşmenin dünyadaki yeri ve dijitalleşen sektörlerin yanı sıra gelecekteki inovasyon, Tedarik Zincirinde başarılı analitik uygulamalar, yapay zekâ ve bilişsel teknolojiler hakkında ilgi çeken bilgileri katılımcılara aktardı.

“Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri”ni belirleyen jüride bu yıl LODER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tanyaş, LODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan, INSEAD Tedarik Zinciri ve Operasyonlar Yöneticisi Prof. Dr. Enver Yücesan, YILDIZ Holding Başkan Yardımcısı ve Tedarik Zincirinden sorumlu Nazmi Civil ve Kumport Liman İşletmeciliği Genel Müdür Yardımcısı Erhan Tunçbilek yer aldı.

İşte bu yılki Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri

Jürinin belirlediği bu yılki “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesi alfabetik sıralama ile açıklandı. Ödül alan şirket ve temsilcileri şu isimlerden oluştu:

Semih Adakçı (Assan Alüminyum Tedarik Zinciri Direktörü)

Onur Bayar (LG Electronics Tedarik Zinciri Yönetimi Müdürü)

Sibel Bayat (OYAK Renault Operasyonel Lojistik Direktörü)


Hibya Haber Ajansı

2.1b
Okunma