Home Sektörel PınarOnline, vegan beslenenleri “Planty Power Burger” ile buluşturuyor

PınarOnline, vegan beslenenleri “Planty Power Burger” ile buluşturuyor

by zeyilname

Pratik ve avantajlı alışveriş deneyimi sunan PınarOnline, yeni nesil beslenme alışkanlığını temsil eden plant – based (bitki temelli), yani vegan ürünleri tercih edenler için Planty Power Burger’i satışa sundu.

 

Planty Power Burger, Yalnızca PınarOnline’da

 

Türkiye’nin lider et, donuk hamur ürünleri ve balık ürünleri markası Pınar tarafından vegan kategorisi için uzun süren bir Ar – Ge süreci sonunda geliştirilen Planty Power Burger’e yalnızca www.pinaronline.com web sitesi veya PınarOnline Mobil üzerinden ulaşılabiliyor.

 

Daha Yüksek Bitkisel Protein Oranı

 

Planty Power Burger, et içermeden burger yeme keyfini tüketicilerine yaşatıyor. Bunun yanında global çapta yer alan rakip ürünlerden daha yüksek bitkisel protein oranı ile de dikkat çekiyor. Planty Power Burger kullanılan sağlıklı bitkisel yağlar ile rakiplerinden farklılaşıyor. Üründe sadece ayçiçek yağı ve Hindistan cevizi yağı kullanılıyor.

 

PınarOnline, Pınar’ın et, süt, su ve içecek ürün gruplarının yanı sıra platforma özel olarak üretilen ürünler ve Pınar Select kategorisinde tamamlayıcı markaların da bulunduğu 500’den fazla ürünü tüketicilerine ulaştırıyor.

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment