Dubai Airshow'da ticari ve eğitim uçakları sergilenecek

Emirates, havayolunun en son yenilediği A380, ezber bozan Boeing 777-300ER ve Emirates Uçuş Eğitim Akademisi tarafından kullanılan Diamond DA42-VI ile Cirrus SR 22 eğitim uçaklarından oluşan tüm uçak ailesini sergileyecek.

Dubai Airshow'da ticari ve eğitim uçakları sergilenecek

Emirates'in devam eden 2 milyar dolarlık retrofit programı kapsamında tamamen yenilenen ilk 10 tanesinden biri olarak sergilenen A380 uçağında, yenilenen iç mekanlara ve tüm kabinlerdeki iyileştirmelere ek olarak havayolunun popüler Premium Ekonomi Sınıfı kabini de bulunuyor.

Tüm Dubai Airshow ziyaretçilerine açık olan Emirates sergi standında, bir dizi Emirates’e ait bölüm yer alacak. Bu yılın öne çıkan konularından biri de Emirates’te çalışan olmak deneyimi. Kabin Ekibi eğitimi ile başlayan, Emirates uçaklarının içinde kurulan oyunlaştırılmış ortamlar, ziyaretçilere öğrenme ve hizmet becerilerinin geliştirilmesinde çağdaş bir yaklaşım sunarak simüle edilmiş deneyimlerle gelecek için bir bakış açısı sunacak. 

Stantta bulunan Emirates resmi mağazasında da uçak modelleri ile diğer popüler havacılık ve seyahat ürünlerinin satışı yapılacak. Havayolunun Airbus A350 maket uçak modeli ilk kez Dubai Airshow'a özel olarak satışa sunulacak.

Emirates Uçuş Eğitim Akademisi, tek motorlu Cirrus SR 22'ye ek olarak bu yılın başında aldığı en yeni ve en gelişmiş eğitim uçağı Diamond DA42-VI'yı da sergileyecek. Emirates Uçuş Eğitim Akademisi eğitmenleri, Akademi'nin dünya standartlarındaki programı hakkında bilgi vermek üzere hazır bulunacak.

  Hibya Haber Ajansı