“BABAMLA ARAMIZDA EN GÜZEL HEDİYE”

Hemington, kahramanının yüzündeki o güzel tebessümü görmek isteyenlere bu Babalar Günü'nde özel kampanyasıyla eşlik ediyor. Oğulları babaları gibi şık olsun, babalar oğullarıyla

Hemington, kahramanının yüzündeki o güzel tebessümü görmek isteyenlere bu Babalar Günü'nde özel kampanyasıyla eşlik ediyor. Oğulları babaları gibi şık olsun, babalar oğullarıyla birlikte tarzını konuştursun diye "babamla aramızda en güzel hediye" konseptiyle ikinci triko poloyu hediye ediyor.

Çok ince İtalyan Giza pamuğundan ve ipek elyaftan üretilen Hemington triko pololar, doğal, ince ve nefes alan yapıları, rafine aksesuarları ve özgün desenleri ile babanıza bu yaz hak ettiği konforu ve şıklığı yaşatacak.

Babalar ve oğullara şık tasarımlar sunan Hemington, Babalar günü heyecanını keyifli bir alışverişe çeviriyor. Kampanya 16 Haziran tarihine kadar Hemington mağazaları ve www.hemington.com.tr'de geçerli olacak.

Hemington koleksiyonlarını, Akmerkez AVM, Akasya AVM, Bağdat Caddesi Suadiye, Nişantaşı City's AVM, Mall of İstanbul AVM, Ataköy A Plus AVM konsept mağazalar ve www.hemington.com.tr sitesinde müşterileriyle buluşturuyor.

Kaynak: Golin
5.5b
Okunma